Domácnosť LifeStyle Praktické rady Zaujímavosti

Feng šuej do vašej domácnosti? Tieto rady vám zmenia život

Energia, emócie a zážitky bez toho, aby ste museli kamkoľvek ísť. O tomto všetko je domov. Každý sa chce doma cítiť dobre a preto je treba niečo urobiť. Odmenou vám môže byť pokles hádok, zlej nálady. V skratke, život sa vám od základov zmení. Čo pre to stačí urobiť? Prizvať dobrú energiu CHI.

Získajte viac prirodzeného svetla

Prirodzené svetlo na rozdiel od akéhokoľvek umelého stimuluje aktivitu, vášeň, dodáva nám energiu. Aj preto dlhšie dni znamenajú zrazu omnoho viac optimizmu ako dlhé zimné noci. Využívajte tak len ľahké záclony. Svetlíky sú samozrejmosť.

Zrkadlá orientované do tmavších kútov pomôžu pozitívne vlnenie doviesť do želaného smeru. V prípade, že už nie je šanca osvetliť priestor prirodzene, tak sú skvelé menšie lampy s teplým svetlom. Výborné sú aj klasické sviečky.

Zvoľte páva

Energiu CHI je možné rozprúdiť rôznymi spôsobmi. Veľmi dobre však fungujú zvieratá alebo ich obrazy. Fotografia páva alebo pávie pero umiestnené v južných častiach bývania veľmi posilňuje jednotu a súdržnosť ľudí, ktorí v priestore bývajú. Zároveň podporuje spolupatričnosť. Na južnej stene sa pritom pávie pero zaliate slnkom bude aj krásne odrážať.

Foto: unsplash.com